İş Ortakları

Tayyar ÜNAL
Conteyner Ayakkabı

Web sitemizde ürünlerin otomatik yayınlanması, resim ve stok bilgilerinin anlık güncellenmesi bizim için olmazsa olmazdı. Ticari yazılımın web sitemizle tam entegre olması eleman hatalarını en aza indirdi.

Mobilya üretimi bizim için tam bir karmaşa idi. Tasnif edilmiş reçeteler ve üretim emirleri ile yeni siparişler girilirken üretim sürecini planlayabilmek büyük rahatlık

Fuat SÜRER
Sehpacım

Mustafa ATEŞ
Akabe Mobilya

Çoğu bize özel taleplerimizi sabırla dinleyen destek ekibinize teşekkür ederiz

Kurmuş oldukları alt yapı ile tüm şubelerimizin kontrolünü başarı ile sürdürüyoruz. Her daim hizmet alınabilecek nadir firmalardan. Gelişime açık tüm firmalara tavsiye ederiz.

Oğuz YOLDAŞ
EgeCanet

Ali ARICI
Emas Demir Çelik

Kullandıkça doğan yeni ihtiyaçları programa ekletebilmek bizim için büyük lüks. Hiç yokken fason üretim modülü bizim için yapıldı. Artık dışarı verilen işler çok daha rahat takip edilebiliyor.

Derdimizi anlatacak muhataplar bulduğumuz için daha da önemlisi deneyimli muhataplar bulabildiğimiz için mutluyuz. Destek ekibinize teşekkür ederiz.

Murat GÜZELYÜZ
Güzelyüz Avm

Ertuğrul DAĞDELEN
Öntürk Tarım

Pamuk ve çırçır işi başlı başına bir konu. Emanet takibi, gelen pamuk için kalite ortalamaları gibi verileri bir ticari programdan alabileceğimizi hiç düşünmüyorduk. Meğer işin sırrı bana işimi öğreten değil beni dinleyen bir ekip ile çalışmakmış.

Birçok rapor ve çıktıyı kendimize uydurmamız lazımdı. Başta 'Yapılabilir mi?' şeklindeki soru işaretlerini giderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Ramazan UĞUR
Sade Life

Semih ÖZBAY
Simpak

İşlerimizin en önemli tarafı üretim maliyetleri. Üretim girdilerini, değişkenlerle birlikte anlık izlemek sırtımızdaki yükü fazlasıyla hafifletiyor.

Perakendede her şey çok hızlı olmalı. Müşteri beklemez. Şubelerimiz daha önce online olarak ana makineye bağlı idi. Sistemde bir arıza olduğunda herkes duruyordu. Şimdi tüm cihazlar bağımsız ama bağlantı olduğu sürece aynı anda verilerimiz de güncelleniyor. Bu gerçekten kriz anında hayat kurtarıyor.

Okan YEŞİL
Yeşil Tekstil