Sektörler

Medikal & Optik

Medikal & Optik

Stokların lot ve seri takibi ile izlenmesi, UTS sistemine ürünleri gönderebilme, Eczane uygulamaları ile entegrasyon, müşterilerinizin hızlı ve güvenli cepten sipariş gönderebilmesi için tam entegre cep uygulaması, web siteleri ve sanal mağazalarla entegrasyon imkanı.

Kırtasiyeler

Kırtasiyeler

Dokunmatik ekran ile hızlı ve kolay satış imkanı, döviz alış işlemi ile dövizli tahsilat yapabilme, iade ürün yada değişim fişi ile hızlı işlem imkanı, sınırsız sayıda ürün takibi ve ürünlere muadil barkod girme imkanı, yazarkasa ile entegrasyon.

Mobilya & Halı Mağazaları

Mobilya & Halı Mağazaları

Taksitli satış ile taksit planlarının izlenmesi ve günü gelenlerin hatırlatılması Kullanıcı kasasını anlık izleme, sınırsız sayıda ürün takibi depo transfer işlemleri, Fatura, İrsaliye, Sipariş fişlerinde sınırsız dip indirim girebilme imkanı, stokları birleştirerek takım ürün oluşturma imkanı, resimli teklif çıktılarının alınması.

Ayakkabı & Çantacılar

Ayakkabı & Çantacılar

Döviz alış işlemi ile dövizli tahsilat yapabilme, sınırsız sayıda ürün takibi depo transfer işlemleri ile ayrı depoların tutulması, ÇİFT ve TAKIM fiyatlarının işlemlerde ayrı ayrı girebilme imkanı, web sitesi ve sanal mağazalar ile tam entegrasyon, renk beden takibi, bayilerinizin size hızlı ve kolay sipariş girebilmesi için tam entegre cep uygulaması, toplu fiyat ayarlama, fişler içinde toplu barkod yazdırabilme imkanı.

Müteahhitler – Taahüt

Müteahhitler – Taahüt

Şantiyelerin malzeme takibi döviz alış işlemi ile dövizli tahsilat yapabilme stok ve cari özel kodları ile etkili raporlama, depo transfer işlemleri ile şantiyelere malzeme transferi, her şantiye için ayrı proje kartı ile şantiye maliyetlerinin ayrı ayrı hesaplanması.

Kimyasal & Boya Üreticileri

Kimyasal & Boya Üreticileri

Formüllerinizdeki verilere uygun üretim reçetesi tanımlayabilme, çoklu depo takibi, üretimde lot takibi, üretimde malzeme ihtiyaç listelerinin hızlı alınabilmesi, sipariş fişlerinden ‘üretime sevk et’ ile hızlı üretim emri oluşturma, fatura ve siparişlerde stokları üretici firma koduna göre çağırabilme.

Perakende Sektörü

Perakende Sektörü

Dokunmatik ekran ile hızlı ve kolay satış imkanı, döviz alış işlemi ile dövizli tahsilat yapabilme, iade ürün yada değişim fişi ile hızlı işlem imkanı, sınırsız sayıda ürün takibi ve ürünlere muadil barkod girme imkanı, cari yada cari gurubuna göre farklı ürün fiyatları işemek imkanı, yazarkasa ile entegrasyon, çoklu şube için off line çalışma imkanı.

Elektronik ve Beyaz Eşya Satıcıları

Elektronik ve Beyaz Eşya Satıcıları

Seri no ve IME-I üretici firma ürün kodlarının işlenmesi, ürün seri no ile garanti takip işlemleri, sınırsız sayıda ürün ve barkod giriş imkanı, taksitli satış ile taksit planlarının izlenmesi ve günü gelenlerin hatırlatılması.

Otomotiv & Yedek Parça

Otomotiv & Yedek Parça

Her parça için raf ve hücre adresi belirleyerek depo lokasyonalarına göre stokların depolanması ve mevcutlarının izlenmesi, stok için sınırsız sayıda resim girebilme, taksitli satış ile taksit planlarının izlenmesi ve günü gelenlerin hatırlatılması.

Toptancılar

Toptancılar

Sınırsız sayıda ürün takibi, depo transferleri ile farklı depolara mal transferi, fatura, irsaliye, sipariş fişlerinde sınırsız dip indirim girebilme, mağaza günlük ciro takibi, web raporlama ile her yerden işlerin takibi, müşteriye göre farklı fiyat verebilme imkanı, risk limiti ve cari valörü takibi, sevkiyat kontrol ile hatalı mal sevkiyatının engellenmesi, gelen sipariş için tek tık ile karşı sipariş oluşturma. El terminalleri veya cep telefonu ile mal sayımı imkanı.