Focus Yalın bir ara yüzde bu kadar yeteneğe şaşıracaksınız.Zor işler kolay programların işidir.

Zaman çok hızlı akıyor, en kolay ve en pratik program olarak sizler ile tanışalı 20 yılı geçti. Daima müşteri deneyimlerini önemseyerek, daha kolay, daha pratik, daha hızlı uygulamalar geliştirmek için çalışırken; kullandığımız dil ve materyaller de gelişti. Daha yeni veri tabanları, daha kullanışlı komponentler, müşterilerin artan ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkili çözümler sunmamızı sağladı.

MSSQL ve Windows 10 un güncel versiyonlarının sağladığı imkanları, yıllardır sade ve pratik ekranları ile beğenilerek kullanmakta olan Sharp ürünümüze kazandırarak Focus paketini geliştirdik. Web siteleri, sanal mağazalar, el terminalleri, vb. birçok farklı alanda ihtiyaçlara daha etkin bir şekilde cevap verecek bir uygulama olan Focus’un, ‘bu iş bu kadar kolay mıydı?’ dedirteceğine inanıyoruz.


Sharp'ın kolaylığı Master'ın esnekliği...

Kullanıcı sayısı, ağ bağlantısı sorunları, komplike raporlar ve büyüyen veri tabanları gibi konularda atası Sharp’dan daha kullanışlı olan Focus, aynı zamanda ağabeyi Master’dan daha esnek yapısı ile sizi prangalarınızdan kurtarır. Açık veri tabanı diğer uygulamalar ile daha rahat haberleşmesini sağlar. El terminalleri, Android ve IOS uygulamaları ile aranızdaki engelleri kaldırır. Api desteği ile ek uygulama geliştirmenize yardımcı olur.

Yılların deneyimi ile biliyoruz ki bir uygulama tek başına yeterli değildir. Depo sayım, saha satış, e-fatura, e-arşiv, online sipariş vb. uygulamalar ile desteklenmediği sürece muhasebe programınızın size verebilecekleri sınırlıdır. Focus, entegre edilebilir yapısı ile ekstra ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Geçen zaman içinde sizlere hep daha iyisini verebilmek gayreti ile çalışırken, iş yükünüzü bir nebze hafifletebilmek umuduyla sizlere oldukça pratik, kullanışlı, güvenilir yeni bir uygulama sunuyoruz.Genel Özellikler

  • Maksimum Kullanıcı Sayısı : -
  • Başlangıç Fiyatı : 6.250
  • Rapor Sayısı : 100
  • Özel Rapor Tasarım Desteği : Var
  • Maksimum Veritabanı Boyutu : -
  • Api Desteği : Var
  • Web ve Tablet Desteği : Var

Silinen belgeler listelenebilir, belge detayı silme tarihi ve kullanıcı izlenebilir.
Daha sağlam ve güvenli MS-SQL veri tabanı ile daha çok kullanıcıya uygulama paylaştırılabilir.
Toplu stok – Cari güncellemesi yapılabilir.
Sharp paketinde mevcut tüm özellikleri içerir.